12/01/2021

Sommarvikarar 2021, Sunnfjord sine omsorgssenter

  • Sunnfjord kommune
  • Sunnfjord, Norge
Helse - Sosial - Omsorg

Beskrivelse


SØKNADSFRIST: 14.02.2021

Sunnfjord sine omsorgssenter søker sommarvikarar ved følgande einingar:

  • Førde omsorgssenter, langtid
  • Førde omsorgssenter, korttid
  • Førde omsorgssenter, skjerma
  • Naustdal omsorgssenter
  • Sande omsorgssenter 
  • Skei omsorgssenter

Vi kan tilby:

  • 80 - 100 % vikariat
  • opplæring med løn
  • aktivt miljø og spennande oppgåver
  • bonusordning
  • eigen lønsstige for sjukepleiestudentar

Vi ser etter deg som er:

  • fleksibel
  • god til å samarbeide
  • god til å kommunisere på norsk, både munnleg og skriftleg

Vi treng vikarar frå og med veke 25 til og med veke 32. Søkarar som kan jobbe i heile ferieperioden kan bli prioriterte. Det er difor viktig at du opplyser om dette i søknaden.

Kontaktpersonar

Førde omsorgssenter, langtid: Una Holmelid, tlf. 90 84 361, e-post una.holmelid@sunnfjord.kommune.no 

Førde omsorgssenter, korttid: Iren Myklebust, tlf. 474 67 361, e-post iren.solveig.myklebust@sunnfjord.kommune.no 

Førde omsorgssenter, skjerma: Britt Sissel Sunde, tlf. 474 67 361, e-post britt.sissel.sunde@sunnfjord.kommune.no 

Naustdal omsorgssenter: Renate Kvalstad, tlf. 952 47 301, e-post renate.kvalstad@sunnfjord.kommune.no 

Sande omsorgssenter: Anita Eide Kvamme, tlf. 970 54 121, e-post anita.eide.kvamme@sunnfjord.kommune.no 

Skei omsorgssenter: Wenche Farsund, tlf. 57 72 64 62, e-post wenche.farsund@sunnfjord.kommune.no  

Politiattest vert krevd før start i stilling.

Vi tilset fortløpande så det er ingen grunn til å vente med å søke!

Søknadsfrist

14.02.2021

Ansettelsesform

Ferievikar  

Søk her!